Teknoloji

Spider-Man Remastered PS5 Tek Başına Satın Alınabilir

Marvel’s Spider-Man’in PS4 sürümüne sahipseniz ve şu anda PS5 sürümüne yükseltme yapmadıysanız biraz daha beklemenizi öneririz. Duyuru ile Spider-Man Remastered PS5 versiyonubu ay çok geç bağımsızde satılacaktır.

2018 yılında PlayStation 4 için çıkan Marvel’s Spider-Man, bildiğiniz üzere PlayStation 5 ile Remastered versiyonuna sahipti. Ana oyuna ve piyasaya sürülen tüm indirilebilir içeriğine ek olarak, 4K çözünürlük, ışın izleme, daha iyi aydınlatma, şehir sokaklarında artan araç ve insan yoğunluğu ve ek yeni kostümler içeriyordu.

Spider-Man Remastered, Bağımsız Bir PS5 Olarak Geliyor

Marvel’s Spider-Man Remastered ile ilgili farklı bir karar alan Sony Interactive Entertainment, bu sürümü bağımsız olarak satmak yerine Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition ile birlikte ücretsiz olarak sundu. Üstelik PlayStation 4 sürümünden ücretli de olsa yükseltme hakkı sunulmadı ve kayıt sertifikası kullanımı da mümkün olmadı. Bu durum bazı tepkilere neden olsa da şu ana kadar değişen bir şey olmadı.

Bugün Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games farklı bir duyuru ile karşımıza çıktı. Muhtemelen çok geç olduğunu söyleyebiliriz. Marvel’s Spider-Man Remastered, bu ayın sonunda bağımsız bir gerçek olarak satın alınabilecek. Yani kesinlikle Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition’a sahip olmanız gerekmeyecek.

Duyuruya ek olarak verilen bilgilerde, PlayStation 4 platformunda standart veya Game of the Year veya Digital Deluxe sürümüne sahip olan kullanıcılar, dijital veya kutulu satın alma fark etmeksizin 10$ karşılığında Remastered sürüme yükseltebilecekler.

dogankent-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu